Lucrăm să îmbunătățim DirtBike.ro. Vă mulțumim pentru răbdare!

Mecanic service biciclete

Postat la: 24 martie 2024 la 23:27:00

Companie: Bella Bike

Tip Angajare: Full Time

Locație: Cluj-Napoca

Telefon: 0374 491 524

Email: [email protected]

Descriere generala

Ești mecanic și ai experiență cu bicicletele? Hai să lucrezi într-un colectiv prietenos, la Bella Bike!

Ce ne dorim de la tine?
Să ai minim studii medii
Abilități tehnice și cunoștințe legate de întreținerea și repararea bicicletelor
Abilități de comunicare și lucru în echipă
Să fii o persoană ordonată și organizată
Să îți dorești să înveți și să evoluezi continuu

Ce vei avea de făcut?
Preluarea programărilor de la clienți
Montarea și repararea de biciclete cu profiluri diferite
Menținerea atelierului în ordine și curățenie

Salariul se va negocia după perioada de probă, în funcție de aptitudini și cunoștințe. Acesta va crește odată cu experiența ta la Bella Bike.

Ești interesat?
Trimite-ne CV-ul pe email, la [email protected] și hai în echipa noastră!
str. Teodor Mihali, nr. 50, Cluj-Napoca

Responsabilitati job

Promovarea ta aici !

Solicita acum promovarea afacerii tale pe platforma noastră. DirtBike.ro este site-ul comunităţii de cicliști și portalul numărul unu din România cu anunțuri de vânzare de biciclete, piese, accesorii si echipamente.