Lucrăm să îmbunătățim DirtBike.ro. Vă mulțumim pentru răbdare!

Mecanic biciclete

Postat la: 11 septembrie 2023 la 15:25:00

Companie: Giant România

Tip Angajare: Full Time

Locație: Craiova

Telefon: 0722 244 268

Email: [email protected]

Descriere generala

Rolul principal al unui Mecanic de biciclete va fi: consilierea clienților, repararea bicicletelor, plasarea comenzilor de marfă pentru service către furnizori, ordine și curățenie în service, gestionarea bicicletelor din service. Experiența minimă este obligatorie, la fel și cunoștințele de bază despre mecanică. Asigurăm un mediu de lucru ofertant, într-un service echipat cu toate cele necesare.
Salarizarea este în funcție de aptitudini.
Programul de lucru este de luni până vineri, în intervalul 10.00 - 19.00.

Beneficii:
•    Salariu + prime;
•    Bonuri de masă;
•    Acces la flota demo de biciclete Giant pentru ture ocazionale;
•    Training pe produse specifice mărcilor importate: Giant/Liv, Tacx, Mavic;

Sincron Performance este unicul importator și distribuitor al mărcilor Giant/Liv (biciclete, accesorii, componente, echipament), Mavic (roți și componente specifice, echipament).

Așteptăm CV-ul împreună cu o scurtă descriere a ta pe adresa de email: [email protected].

Responsabilitati job

Promovarea ta aici !

Solicita acum promovarea afacerii tale pe platforma noastră. DirtBike.ro este site-ul comunităţii de cicliști și portalul numărul unu din România cu anunțuri de vânzare de biciclete, piese, accesorii si echipamente.