Lucrăm să îmbunătățim DirtBike.ro. Vă mulțumim pentru răbdare!

Shop Manager

Postat la: 24 martie 2024 la 11:06:00

Companie: Giant România

Tip Angajare: Full Time

Locație: Craiova

Telefon: 0722 244 268

Email: [email protected]

Descriere generala

Dacă ești pasionat de biciclete, îți face plăcere să comunici, să împărtășești pasiunea și experiențele tale ciclistice cu alți utilizatori … te așteptăm cu drag să faci parte din echipa Giant.

Rolul principal al Shop Manager-ului este de a ajuta la îndeplinirea obiectivele de vânzări, comunicare și administrare a relațiilor dintre echipa de vânzări și clienți prin crearea unei experiente plăcute, bazată pe respect, disponibilitate și soluționarea eficientă a nevoilor clientului.

Candidatul ideal:
•    Persoană dinamică, pasionată de sport și ciclism în mod special, dornică să învețe lucruri noi;
•    Tech-savvy;
•    Prezență agreabilă, amabilă, abilități de comunicare și relaționare, responsabilitate, disciplină, corectitudine și seriozitate;
•    Capacitate de prioritizare a sarcinilor, de organizare a timpului și locului de muncă;
•    Abilitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă;
•    Persoana cu inițiativă, activă si implicată;

Așteptăm CV-ul împreună cu o scurtă descriere a ta pe adresa de email: [email protected].

Responsabilitati job

Cerințe și responsabilități:
•    Oferirea de informații, propuneri de produse și/sau servicii clienților;
•    Închiderea procesului de vanzare prin încasarea produselor și/sau a serviciilor; operarea casei de marcat, operarea de facturi fiscale, proforma etc;
•    Operarea programului de gestiune în vederea efectuării unor transferuri de marfă, recepții marfă, N.I.R.-uri etc;
•    Reaprovizionarea magazinului cu produse din depozitul propriu;
•    Cunoștințe medii operare PC: Windows, aplicații de tip Office/Google Drive, Gmail, Internet.
•    Limba engleza scris și vorbit - nivel mediu;
•    Carnet de conducere;

Promovarea ta aici !

Solicita acum promovarea afacerii tale pe platforma noastră. DirtBike.ro este site-ul comunităţii de cicliști și portalul numărul unu din România cu anunțuri de vânzare de biciclete, piese, accesorii si echipamente.